Перегляд зібрання за групою - Автори ЧЕЧЕЛЬ, Анна Олександрівна

Перейти до: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
або ж введіть декілька перших літер:  
Результати від 1 до 16 із 16
Дата випускуНазваАвтор(и)
2020-10-09ВОДНЕВА ЕНЕРГЕТИКА ЯК СТРАТЕГІЧНИЙ НАПРЯМОК ПОЛІТИКИ СТАЛОГО РОЗВИТКУ В УКРАЇНІЧЕЧЕЛЬ, Анна Олександрівна
2019ГРОМАДЯНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО ЯК СФЕРА ВЗАЄМОДІЇ ДЕРЖАВИ, БІЗНЕСУ ТА ГРОМАДЯНЧЕЧЕЛЬ, Анна Олександрівна; ВЕРИТЕЛЬНИК, Світлана Мельсиківна; ПАЛКІНА, В. І.
2017ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ НА ЗАСАДАХ ЗБАЛАНСОВАНОГО РОЗВИТКУ: ШЛЯХИ ПОДОЛАННЯ ЕКОЛОГО-ЕКОНОМІЧНИХ ПРОБЛЕМ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІЧЕЧЕЛЬ, Анна Олександрівна
2019-10-09ЗБІЛЬШЕННЯ СОЦІАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ, ЯК ОСОБЛИВІСТЬ РОЗВИТКУ СУЧАСНОГО БІЗНЕС-СЕРЕДОВИЩАЧЕЧЕЛЬ, Анна Олександрівна; ПОПЛАВСЬКА, Н.В.
2018КОНЦЕПТУАЛЬНІ ОСНОВИ ФОРМУВАННЯ МЕХАНІЗМУ РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ ЕКОЛОГО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУЧЕЧЕЛЬ, Анна Олександрівна; ТАРАСЕНКО, Денис Леонідович
2019-10-09Корупція як один з індикаторів статусу weakstate для УкраїниЧЕЧЕЛЬ, Анна Олександрівна; ЗЕЛІНСЬКА, Марина Ігорівна; БАЙРАК, Анжела Олегівна
2017МОТИВАЦІЯ ТРУДОВИХ РЕСУРСІВ ЯК ЗАСІБ УТРИМАННЯ ТА ЗБЕРЕЖЕННЯ КАДРОВОГО ПОТЕНЦІАЛУ ПІДПРИЄМСТВАЧЕЧЕЛЬ, Анна Олександрівна; ЧАЛОВ, В.В.
2016ОСОБЛИВОСТІ ВЗАЄМОДІЇ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ З ОРГАНАМИ ВЛАДИ У РЕАЛІЗАЦІЇ СЧАСНОЇ КУЛЬТУРНОЇ ПОЛІТИКИ ДЕРЖАВИЧЕЧЕЛЬ, Анна Олександрівна; НАГОРНИЙ, А.А.
2018ОСОБЛИВОСТІ РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОЗОРОЇ БЮДЖЕТНОЇ ПОЛІТИКИ В РАМКАХ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ В УКРАЇНІЧЕЧЕЛЬ, Анна Олександрівна; АРШАКЯН, А. А.
2019ОСОБЛИВОСТІ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ В СУЧАСНИХ УМОВАХ (НА ПРИКЛАДІ МАРІУПОЛЬСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ)ЧЕЧЕЛЬ, Анна Олександрівна; ГАРБУЗ, Т. М.; КИРИЧЕНКО, І. І.
2018ПРОБЛЕМИ ТА НАПРЯМКИ ПОКРАЩЕННЯ СПОРТИВНОЇ ТА МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ В СІЛЬСЬКІЙ МІСЦЕВОСТІЧЕЧЕЛЬ, Анна Олександрівна; АЙКО, О. М.
2020-10-09РОЗВИТОК ПРИВАТНОГО МЕДИЧНОГО СЕКТОРУ В СИСТЕМІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ (НА ПРИКЛАДІ МЕДИЧНОЇ ЛАБОРАТОРНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ)БАЙРАК, Анжела Олегівна; ЧЕЧЕЛЬ, Анна Олександрівна
2019ЦІЛЬОВІ ОРІЄНТИРИ ТА МОДЕЛІ ДЕРЖАВНОПРИВАТНОГО ПАРТНЕРСТВАЧЕЧЕЛЬ, Анна Олександрівна; ГРЕЧУХА, К. C.
2019ШЛЯХИ ВИРІШЕННЯ ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДІТЕЙ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИЧЕЧЕЛЬ, Анна Олександрівна; ЗАВАЛІШИНА, В. Г.
2019ШЛЯХИ ПОДОЛАННЯ СОЦІАЛЬНОГО СИРІТСТВА В УКРАЇНІЧЕЧЕЛЬ, Анна Олександрівна; КУБАЙ, Т. В.
2019ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОСВІД РЕАЛІЗАЦІЇ ГЕНДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА МОЖЛИВОСТІ ЙОГО ЗАСТОСУВАННЯ В УКРАЇНІЧЕЧЕЛЬ, Анна Олександрівна; ЗЕЛЕНІНА, Д. С.