Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://rp.dsum.edu.ua/handle/123456789/1235
Назва: ГІБРИДНА ВІЙНА ТА ПОВСЯКДЕННЯ «СІРОЇ ЗОНИ» ОЧИМА ОЧЕВИДЦЯ З МІСТА ТОРЕЦЬК
Автори: Жукова, А.О.
Теми: гібридна війна
"сіра зона"
Дата публікації: 15-Jun-2018
Видавництво: ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ
Бібліографічний опис: Жукова А.О.,ГІБРИДНА ВІЙНА ТА ПОВСЯКДЕННЯ «СІРОЇ ЗОНИ» ОЧИМА ОЧЕВИДЦЯ З МІСТА ТОРЕЦЬК, Українське суспільство в умовах війни: виклики сьогодення та перспективи миротворення: матеріали ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції, м. Маріуполь, 15 червня 2018 р. Маріуполь: ДонДУУ, 2018. 331 с.
Короткий огляд (реферат): Термін «гібридна війна» з’явився в історії та науці не так давно. Цей метод ведення війни зараз набув широкого використання країнами-агресорами, а основною метою такої війни є дистабілізація країни-жертви з поступовим захватом територій. Що таке гібридна війна, українці дізналися після наростання агресії з боку Росії. А мешканцям міста Торецьк (Донецька область) довелося відчути на собі більшість методів, які використовує країна-агресор задля досягненню своїх цілей.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://rp.dsum.edu.ua/handle/123456789/1235
ISSN: 2078-8207
Розташовується у зібраннях:II Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Українське суспільство в умовах війни: виклики сьогодення та перспективи миротворення»

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Zhukova Ukrayinske suspilstvo v umovah vijni.pdf286.31 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.