Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://rp.dsum.edu.ua/handle/123456789/1493
Назва: ПІДХОДИ ДО ФОРМУВАННЯ ІНСТРУМЕНТАРІЮ ДЕРЖАВНОЇ ПОЛІТИКИ РОЗВИТКУ «ЗЕЛЕНОЇ» ЕКОНОМІКИ
Автори: Кумачова, Аліна Сергіївна
Теми: державна політика
"зелена" економіка
Дата публікації: 18-Apr-2017
Видавництво: Донецький державний університет управління
Бібліографічний опис: Кумачова А.С. Підходи до формування інструментарію державної політики розвитку «зеленої» економіки. Розвиток державного управління в умовах реформування: проблеми та перспективи: збірник матеріалів Міжнародної науково-практичної конференції. – Маріуполь : Донецький державний університет управління; Український культурологічний центр, 2017.
Короткий огляд (реферат): На сьогоднішній день немає сумніву, що практичний і гнучкий політичний інструментарій відіграє важливу роль у виявленні та усуненні вузьких місць і перешкод для реалізації нових моделей розвитку, для чого розробляються відповідні політичні рамки і механізми управління. З огляду на це, актуальним є питання узагальнення досвіду щодо формування комплексу інструментів державної політики розвитку «зеленої» економіки з метою адаптації успішної практики у сферу державного управління України.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://rp.dsum.edu.ua/handle/123456789/1493
Розташовується у зібраннях:Міжнародна науково-практична конференція «Розвиток державного управління в умовах реформування: проблеми та перспективи»

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Конференція.18-19.04.2017-93-96.pdf328.72 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.