Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://rp.dsum.edu.ua/handle/123456789/1503
Назва: РОЗВИТОК ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД В УМОВАХ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ: ЕКОЛОГО-ЕКОНОМІЧНИЙ АСПЕКТ
Автори: Хлобистов, Є. В.
Чечель, Анна Олександрівна
Теми: територіальні громади
еколого-економічний аспект
Дата публікації: 18-Apr-2017
Видавництво: Донецький державний університет управління
Бібліографічний опис: Хлобистов Є. В., Чечель А.О. Розвиток територіальних громад в умовах децентралізації: еколого-економічний аспект. Розвиток державного управління в умовах реформування: проблеми та перспективи: збірник матеріалів Міжнародної науково-практичної конференції. – Маріуполь : Донецький державний університет управління; Український культурологічний центр, 2017.
Короткий огляд (реферат): Сучасні умови соціально-економічного відродження та сталого розвитку громад за рахунок власних ресурсів в умовах децентралізації та добровільного об’єднання громад передбачають певні кроки мобілізації її потенціалу, а саме знаходження внутрішніх ресурсів, розвиток комунікацій, мобілізацію на еколого-економічний розвиток та поширення інформації, активізацію публічної активності громади для розробки концепції розвитку та планування діяльності, залучення зовнішніх ресурсів для підтримки подальшої розбудови.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://rp.dsum.edu.ua/handle/123456789/1503
Розташовується у зібраннях:Міжнародна науково-практична конференція «Розвиток державного управління в умовах реформування: проблеми та перспективи»
Чечель Анна Олександрівна

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Конференція.18-19.04.2017-112-117.pdf272.58 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.