Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://rp.dsum.edu.ua/handle/123456789/2017
Назва: ІННОВАЦІЙНІ ПІДХОДИ В ЛОГІСТИЧНОМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННІ УПРАВЛІННЯ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВА
Автори: Дятлова, Валентина Василівна
Петрик, І.В.
Вербицька, Ю.М.
Теми: ІННОВАЦІЙНІ ПІДХОДИ
ЛОГІСТИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
Дата публікації: 29-May-2020
Видавництво: ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ
Бібліографічний опис: Дятлова В.В., Петрик І.В., Вербицька Ю.М. Інноваційні підходи в логістичному забезпеченні управління зовнішньоекономічною діяльністю підприємства. Актуальні проблеми економіки та управління: зовнішньоекономічні, інноваційні та фінансові аспекти: збірник наукових праць за матеріалами круглого столу (м. Маріуполь, 29 травня 2020 р.). Маріуполь: ДонДУУ, 2020.
Короткий огляд (реферат): В умовах глобалізації ринків та активізації міжнародної торгівлі актуалізуються питання запровадження логістики для удосконалення зовнішньоекономічної діяльності, адже є нагальна потреба в застосуванні нових логістичних підходів та концепцій в організації діяльності та управлінні підприємств, а також формування їх логістичних систем. У ринковій економіці логістика постає базою ефективної діяльності суб’єктів господарювання, а формування успішної логістичної системи забезпечує підвищення результативності економічних процесів та зниження загальних витрат підприємств, у тому числі в сфері зовнішньоекономічної діяльності.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://rp.dsum.edu.ua/handle/123456789/2017
Розташовується у зібраннях:Дятлова Валентина Василівна
Круглий стіл «Актуальні проблеми економіки та управління: зовнішньоекономічні, інноваційні та фінансові аспекти»

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Конф.29.05.2020с.15-24.pdf149.03 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.