Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://rp.dsum.edu.ua/handle/123456789/2024
Назва: ФОРМУВАННЯ ІННОВАЦІЙНОГО ІМІДЖУ ПІДПРИЄМСТВА НА ЗОВНІШНЬОМУ РИНКУ
Автори: Маліч, Л.Л.
Танчик, Олена Ігорівна
Глазов, Ю.С.
Теми: ІННОВАЦІЙНИЙ ІМІДЖ
ЗОВНІШНІЙ РИНОК
Дата публікації: 29-May-2020
Видавництво: ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ
Бібліографічний опис: Маліч Л.А., Танчик О.І., Глазов Ю.С. Формування інноваційного іміджу підприємства на зовнішньому ринку. Актуальні проблеми економіки та управління: зовнішньоекономічні, інноваційні та фінансові аспекти: збірник наукових праць за матеріалами круглого столу (м. Маріуполь, 29 травня 2020 р.). Маріуполь: ДонДУУ, 2020.
Короткий огляд (реферат): В умовах розвитку міжнародної торгівлі та посилення конкуренції на міжнародних ринках товарів та послуг зростає роль формування іміджу підприємства на зовнішніх ринках як перспективного розвитку зовнішньоекономічної діяльності. У світлі сучасних тенденцій, що відбуваються у економічному і політичному житті суспільства проблема іміджу підприємства набуває все більшої практичної та теоретичної значущості.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://rp.dsum.edu.ua/handle/123456789/2024
Розташовується у зібраннях:Круглий стіл «Актуальні проблеми економіки та управління: зовнішньоекономічні, інноваційні та фінансові аспекти»
Танчик Олена Ігорівна

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Конф.29.05.2020с.54-63.pdf149.08 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.