Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://rp.dsum.edu.ua/handle/123456789/2365
Назва: ГРОМАДСЬКА ПІДТРИМКА ЯК ЧИННИК РЕЗУЛЬТАТИВНОСТІ РЕФОРМ В УКРАЇНІ
Автори: Токарева, Валентина Іванівна
Носачова, Ю.В.
Теми: громадська підтримка
реформування
Дата публікації: 3-Mar-2017
Видавництво: Донецький державний університет управління
Бібліографічний опис: Токарева В.І., Носачова Ю.В. Громадська підтримка як чинник результативності реформ в Україні. Сучасні суспільні проблеми у вимірі соціології управління: матеріали ХІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції, м. Маріуполь, 3 березня 2017 р. – Маріуполь: ДонДУУ, 2017.
Короткий огляд (реферат): Серед центральних тем, до яких останні три роки прикута увага українського суспільства, експертного середовища, мас медіа, міжнародного співтовариства, є реформування різних сегментів життя в Україні. 18 започаткованих базових реформ (антикорупційна, правоохоронної системи, судова, пенітенціарна, податкова, державного управління, фінансового сектору, національної безпеки та оборони, культури, інфраструктури, освіти, охорони здоров‟я, децентралізації тощо) охоплюють широкий спектр різноманітних напрямів суспільного життя. Позитивні зрушення є очевидними для реформаторів, іноземних партнерів, але поки що не відчуваються широкими колами громадян України. Так, за результатами Моніторингу сприйняття реформ в Україні (8 хвиля опитування – листопад 2016 року) 81% респондентів не відчули від судової реформи жодних змін у своєму житті, 79% – від антикорупційної реформи, 78% від реформи охорони здоров‟я, 71% – від реформи децентралізації, 62% – від реформи освіти. Основне пояснення такого стану речей – у дуже низькому рівні поінформованості українців про динаміку реформування відповідних інституцій, у недовірі до реформ і будь-якої системи влади взагалі, в особистій безвідповідальності.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://rp.dsum.edu.ua/handle/123456789/2365
Розташовується у зібраннях:Токарева Валентина Іванівна
ХІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні суспільні проблеми у вимірі соціології управління»

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Конференція. 03.03.2017-143-146.pdf663.42 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.