Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://rp.dsum.edu.ua/handle/123456789/2491
Назва: СИСТЕМНИЙ ПІДХІД У ПРОЕКТУВАННІ ОРГАНІЗАЦІЙНОЇ СТРУКТУРИ УПРАВЛІННЯ ЗЕД ПІДПРИЄМСТВА
Автори: Дятлова, В.В.
Сухина, М.О.
Теми: системний підхід
зовнішньоекономічна діяльність
Дата публікації: 21-Feb-2017
Видавництво: Донецький державний університет управління
Бібліографічний опис: Дятлова В.В., Сухина М.О. СИСТЕМНИЙ ПІДХІД У ПРОЕКТУВАННІ ОРГАНІЗАЦІЙНОЇ СТРУКТУРИ УПРАВЛІННЯ ЗЕД ПІДПРИЄМСТВА. Економіко-культурологічне позиціонування України в світовому глобалізованому просторі : матеріали IІ Міжнародної науково-практичної конференції (м. Кошице, 21-23 лютого 2017 р.). – Кошице, 2017.
Короткий огляд (реферат): Науково обґрунтоване проектування організаційної структури управління підприємством є актуальним завданням з точки зору ефективного його функціонування в умовах жорсткої конкуренції. Як показує сучасна практика, формування ефективної структури управління, яка мобільно і за короткі терміни реагувала б на зміни як на зовнішньому, так і внутрішньому ринках збуту продукції, є проблемою багатьох підприємств. Не зважаючи на той факт, що структура системи управління підприємством вважається найконсервативнішим її аспектом, у системі зовнішньоекономічної діяльності (ЗЕД) структурні параметри змінюються дуже динамічно, що вимагає застосування спеціальних підходів і методів до вдосконалення організаційної структури управління ЗЕД великого промислового комплексу.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://rp.dsum.edu.ua/handle/123456789/2491
Розташовується у зібраннях:Дятлова Валентина Василівна
Міжнародна науково-практична конференція «Економіко-культурологічне позиціонування України в світовому глобалізованому просторі»

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Конференція. 21-23.02.2017-23-27.pdf270.74 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.