Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://rp.dsum.edu.ua/handle/123456789/2517
Назва: ПРОБЛЕМИ ТА МЕХАНІЗМИ РОЗВИТКУ ІННОВАЦІЙНОЇ СФЕРИ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ
Автори: Загарій, В.К.
Дембіцька, А. С.
Теми: інноваційна сфера
економіка
Дата публікації: 21-Feb-2017
Видавництво: Донецький державний університет управління
Бібліографічний опис: Загарій В.К., Дембіцька А. С. ПРОБЛЕМИ ТА МЕХАНІЗМИ РОЗВИТКУ ІННОВАЦІЙНОЇ СФЕРИ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ. Економіко-культурологічне позиціонування України в світовому глобалізованому просторі : матеріали IІ Міжнародної науково-практичної конференції (м. Кошице, 21-23 лютого 2017 р.). – Кошице, 2017.
Короткий огляд (реферат): Орієнтуючись на досвід розвинених країн, варто сказати, що ступінь розвитку інноваційної сфери є важливим фактором впливу на формування та розвиток економіки держави загалом. Адже інновації стали підґрунтям, які вказують на економічну силу країни та її перспективи на світовому ринку. Стан інноваційної сфери України не відповідає сучасному рівню розвинених країн, для яких інновації стали пріоритетним напрямком розвитку національної економіки. Тому, дослідження та пошук сучасних механізмів розвитку даної сфери економіки є досить актуальним для нашої країни та позиціонується якнайшвидшим переведенням економіки на шлях інноваційного розвитку.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://rp.dsum.edu.ua/handle/123456789/2517
Розташовується у зібраннях:Міжнародна науково-практична конференція «Економіко-культурологічне позиціонування України в світовому глобалізованому просторі»

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Конференція. 21-23.02.2017-132-136.pdf255.23 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.