Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://rp.dsum.edu.ua/handle/123456789/2518
Назва: КОНЦЕПЦІЯ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМСТВА
Автори: Касьянова, Н.В.
Теми: інноваційний розвиток
підприємство
Дата публікації: 21-Feb-2017
Видавництво: Донецький державний університет управління
Бібліографічний опис: Касьянова Н.В. КОНЦЕПЦІЯ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМСТВА. Економіко-культурологічне позиціонування України в світовому глобалізованому просторі : матеріали IІ Міжнародної науково-практичної конференції (м. Кошице, 21-23 лютого 2017 р.). – Кошице, 2017.
Короткий огляд (реферат): Аналіз досліджень проблеми інноваційного розвитку соціально- економічних систем на мікрорівні дозволив констатувати, що, незважаючи на те, що теоретичним і практичним питанням управління розвитком підприємства в даний час приділяється велика увага, ряд методологічних аспектів пов'язаних з інноваційним розвитком залишається невивченим. Дана обставина дозволила сформувати і обґрунтувати авторський підхід до управління інноваційним розвитком соціально-економічних систем на мікрорівні, який розглядає управління як нелінійний динамічний процес, і дозволяє подолати фрагментарність існуючих в цій галузі дослідження парадигм.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://rp.dsum.edu.ua/handle/123456789/2518
Розташовується у зібраннях:Міжнародна науково-практична конференція «Економіко-культурологічне позиціонування України в світовому глобалізованому просторі»

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Конференція. 21-23.02.2017-137-141.pdf274.86 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.