Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://rp.dsum.edu.ua/handle/123456789/2533
Назва: ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В ПУБЛІЧНОМУ УПРАВЛІННІ
Автори: Дегтярьов, Д. М.
Ткачова, Н. М.
Теми: інформаційні технології
публічне управління
Дата публікації: 21-Feb-2017
Видавництво: Донецький державний університет управління
Бібліографічний опис: Дегтярьов Д. М, Ткачова Н. М ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В ПУБЛІЧНОМУ УПРАВЛІННІ. Економіко-культурологічне позиціонування України в світовому глобалізованому просторі : матеріали IІ Міжнародної науково-практичної конференції (м. Кошице, 21-23 лютого 2017 р.). – Кошице, 2017.
Короткий огляд (реферат): Інноваційні інформаційні технології, є продуктом інтелектуальної діяльності найбільш кваліфікованих спеціалістів і творчо активної частини працездатного населення, які в останні роки зростають особливо швидко. Це зростання в останній чверті ХХ ст. досягло таких рекордних розмірів, що багато фахівців почали говорити про «інформаційний вибух» та «інформаційну революцію». Дійсно, із початку ХХ ст. інформаційний потік збільшився приблизно в 30 разів. Суттєвий прогрес і поширення інформаційних технологій, глобальний характер систем масової комунікації призвели до утворення глобального інформаційного простору, який змушує спільноту, кожну державу швидко орієнтуватися та адаптуватися у сучасному інформаційному середовищі на арені альянсу держав в глобальному інноваційно інформаційному просторі.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://rp.dsum.edu.ua/handle/123456789/2533
Розташовується у зібраннях:Міжнародна науково-практична конференція «Економіко-культурологічне позиціонування України в світовому глобалізованому просторі»

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Конференція. 21-23.02.2017-191-194.pdf247.42 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.