Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://rp.dsum.edu.ua/handle/123456789/2586
Назва: ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ НА ЗАСАДАХ ЗБАЛАНСОВАНОГО РОЗВИТКУ: ПЕРСПЕКТИВИ ВІДНОВЛЕННЯ ДОНБАСУ
Автори: Чечель, Анна Олександрівна
Теми: децентралізація
відновлення Донбасу
Дата публікації: 3-Oct-2017
Видавництво: Донецький державний університет управління
Бібліографічний опис: ЧЕЧЕЛЬ А.О. Децентралізація на засадах збалансованого розвитку: перспективи відновлення Донбасу. Стратегічний потенціал державного та територіального розвитку : Матеріали Міжнародної науково-практичної конференції, м. Маріуполь, 3–4 жовтня 2017 р. – Маріуполь ; Кривий Ріг : Вид. Р. А. Козлов, 2017.
Короткий огляд (реферат): Сучасна екологічна політика на місцевому рівні за умов поглиблення децентралізації на засадах збалансованого розвитку має декілька особливостей, а саме: відсутність чітких нормативних документів національного рівня, які б регламентували особливості формування та реалізації екологічної політики України; слабкі механізми стимулювання дієвості локальної екологічної політики; вплив євроінтеграційного курсу на формування політики: євроінтеграційний курс держави не тільки вимагає від нашої держави імплементувати природоохоронні директиви, але й побудувати інституційні, організаційні та регулятивні підвалини політики добросусідства, безпечного регіонального розвитку, особливо на рівні населених пунктів та органів самоврядування; відсутність моніторингу ефективності політики; слаба ієрархізація політики: регіональний рівень представлений фрагментарно, локальний практично відсутній; відсутність державного замовлення на формування механізмів та важелів реалізації локальної екологічної політики для уніфікації та унормування механізмів ефективного управління; транскордонні проблеми в сфері використання спільних (за географічними ознаками) природних ресурсів; механізми екологічної політики полягають у формуванні точкових реакцій та точкових методів реагування на потенційні проблеми і конфлікти щодо природокористування та охорони навколишнього середовища; екологічна політика на базовому територіальному рівні має реагувати на виклики сьогодення, а саме, на спільні дії зацікавлених держав проти екологічних небезпек, що формуються на Донбасі та в Криму.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://rp.dsum.edu.ua/handle/123456789/2586
Розташовується у зібраннях:Міжнародна науково-практична конференція «Стратегічний потенціал державного та територіального розвитку»
Чечель Анна Олександрівна

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Конференція. 3-4.10.2017-129-132.pdf544.22 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.