Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://rp.dsum.edu.ua/handle/123456789/2675
Назва: 3D ЗБРОЯ - ЗБРОЯ МАЙБУТНЬОГО. МОЖЛИВОСТІ ЇЇ КРИМІНАЛІСТИЧНОГО ДОСЛІДЖЕННЯ
Автори: Бордюк, А.І.
Теми: ЗБРОЯ МАЙБУТНЬОГО
КРИМІНАЛІСТИЧНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ
Дата публікації: 27-Feb-2020
Видавництво: ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ
Бібліографічний опис: Бордюк А.І. 3D зброя – зброя майбутнього. Можливості її криміналістичного дослідження. Теорія і практика судової експертизи і криміналістики: матеріали ІІІ-ої Всеукраїнської науково-практичної конференції (м. Київ, 27 лютого 2020 року).
Короткий огляд (реферат): Науково-технічний прогрес - це поступальний рух науки і техніки, еволюційний розвиток усіх елементів продуктивних сил суспільного виробництва на основі широкого пізнання і освоєння зовнішніх сил природи; це об'єктивна, постійно діюча закономірність розвитку матеріального виробництва, результатом якої є послідовне вдосконалення техніки, технології та організації виробництва, підвищення його ефективності. Він безпосередньо відображається на розвитку всього суспільства, не обійшов осторонь і злочинний світ. Розвиток технологій дозволив злочинцям вийти на вищий рівень технічного оснащення, дав змогу пересування швидкісними автомобілями, забезпечення сучасною стрілецькою зброєю. Відповідно ускладнились завдання перед поліцією: необхідність оперативного реагування на зміни в суспільстві та дії на випередження планів злочинців.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://rp.dsum.edu.ua/handle/123456789/2675
Розташовується у зібраннях:II науково-практична інтернет-конференція «Теорія і практика судової експертизи і криміналістики»

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
40-44.pdf190.81 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.