Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://rp.dsum.edu.ua/handle/123456789/2885
Назва: ДОСВІД КРАЇН ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ В ГАРАНТУВАННІ ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ НА ПІДПРИЄМСТВАХ
Інші назви: EXPERIENCE OF THE EURO-AREA COUNTRIES IN THE ENSURING OF ECONOMIC SECURITY AT THE ENTERPRISES
Автори: Балашов, Максим
Теми: економічна безпека
підприємство
досвід країн Європейського Союзу
Дата публікації: 18-May-2017
Видавництво: Донецький державний університет управління
Бібліографічний опис: Балашов М. І. Досвід країн Європейського Союзу в гарантуванні економічної безпеки на підприємствах. Україна та ЄС: можливості та перспективи співпраці: збірник матеріалів, доповідей Інтернет-конференції в рамках проекту «Кафедра Жана Моне «Аналіз та застосування європейського досвіду демократії та належного врядування в Україні», м. Маріуполь, 18-19 травня 2017 р. – Маріуполь: ДонДУУ, 2017.
Короткий огляд (реферат): У сучасних ринкових умовах, пов’язаних з нестабільністю, промисловим шпигунством, важливою є здатність підприємства протидіяти економічним загрозам. Саме це дозволяє не бути поглинутими конкурентними суб’єктами господарської діяльності та зберегти фінансову незалежність. В Україні підприємства можуть зіткнутися із проблемами економічної безпеки, що може призвести до катастрофічних економічних наслідків. Саме пошуку методів протидії загарбанню та небажаному поглинанню підприємств, на прикладі іноземних компаній, присвячена ця робота. І в цьому питанні не стільки важливий масштаб фірми, оскільки останні п’ять років демонструють, що підприємцям будь-якої ланки стає все важче захищати власний бізнес від конкурентів. Щоб докорінно змінити ситуацію, необхідно спиратись на напрацьований досвід європейських конгломератів, які мають більше досвіду в цьому сегменті економіки.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://rp.dsum.edu.ua/handle/123456789/2885
Розташовується у зібраннях:Інтернет-конференція «Україна та ЄС: можливості та перспективи співпраці» в рамках проекту «Кафедра Жана Моне «Аналіз та застосування європейського досвіду демократії та належного врядування в Україні»

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Інтернет-конференція. 18-19.05.2017-96-100.pdf1.37 MBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.