Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://rp.dsum.edu.ua/handle/123456789/2911
Назва: КРЕДИТУВАННЯ: ПРОБЛЕМИ СПІВПРАЦІ БАНКІВ І БІЗНЕСУ
Автори: Дятлова, Юлія Володимирівна
Дегтярьова, Т.Е.
Тішкіна, О.В.
Теми: банківська система
кредитування малого і середнього бізнесу
вартість кредитних ресурсів
Дата публікації: 25-Oct-2018
Видавництво: Донецький державний університет управління
Бібліографічний опис: Дятлова Ю.В, Дегтярьова Т.Е.,Тішкіна О.В., КРЕДИТУВАННЯ: ПРОБЛЕМИ СПІВПРАЦІ БАНКІВ І БІЗНЕСУ Актуальні проблеми зовнішньоекономічної та інноваційної діяльності в умовах інтеграційних та глобалізаційних процесів: матеріали міжнародної науково-практичної інтернет-конференції науковців і студентів (м. Маріуполь, 25 жовтня 2018 р.). Маріуполь: ДонДУУ, 2018. 269 с.
Короткий огляд (реферат): Розвинута банківська система є необхідною умовою нормального функціонування економіки. Лише через досконалу банківську систему можна здійснити реструктуризацію економіки, розвинути малий і середній бізнес. У теперішній час вітчизняні банки переважно зосередилися на стабілізації кредитних портфелів та їх помірному зростанні, фокусуючи свою увагу на інших видах доходів, окрім кредитування.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://rp.dsum.edu.ua/handle/123456789/2911
Розташовується у зібраннях:Дятлова Валентина Василівна
Міжнародна науково-практична інтернет-конференція науковців і студентів «Актуальні проблеми зовнішньоекономічної та інноваційної діяльності в умовах інтеграційних та глобалізаційних процесів»

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Dyatlova Degtyarova KREDITUVANNYa PROBLEMI SPIVPRACI BANKIV I BIZNESU.pdf314.23 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.