Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://rp.dsum.edu.ua/handle/123456789/2916
Назва: ТЕНДЕНЦІЇ І ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ЗОВНІШНЬОТОРГОВЕЛЬНИХ ВІДНОСИН УКРАЇНИ ТА ЄС
Інші назви: TRENDS AND PROSPECTS OF TRADE RELATIONS BETWEEN UKRAINE AND EU
Автори: Дятлова, Валентина
Ткаченко, Олена
Теми: зовнішньоторговельні відносини
Європейський Союз
Дата публікації: 18-May-2017
Видавництво: Донецький державний університет управління
Бібліографічний опис: Дятлова В. В., Ткаченко О. Г. Тенденції та перспективи розвитку зовнішньоторговельних відносин України та ЄС. Україна та ЄС: можливості та перспективи співпраці: збірник матеріалів, доповідей Інтернет-конференції в рамках проекту «Кафедра Жана Моне «Аналіз та застосування європейського досвіду демократії та належного врядування в Україні», м. Маріуполь, 18-19 травня 2017 р. – Маріуполь: ДонДУУ, 2017.
Короткий огляд (реферат): На сучасному етапі розвитку світової економіки все більше проглядається визначальна роль у цьому процесі торгівлі. Саме вона визначає зміни пріоритетів промислового розвитку і спрямованість технологічних змін, стимулює структурні зрушення і створює умови для активізації ділової активності. Дослідженню питань, що пов’язані із розвитком зовнішньої торгівлі присвячено роботи багатьох науковців. Серед останніх публікацій слід відзначитироботи таких авторів як Д. С. Покришка, Т. А. Тищук Т. А., М. В. Кармінська-Бєлоброва і ін. Успішна реалізація економічних інтересів України на зовнішніх ринках передбачає розуміння основних процесів і закономірностей його розвитку, оцінку його стану і макроекономічних змін, які формуються в світовому економічному просторі і в провідних регіонах світу, до яких, безумовно відносяться і країни ЄС. Це і визначає актуальність обраної теми.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://rp.dsum.edu.ua/handle/123456789/2916
Розташовується у зібраннях:Дятлова Валентина Василівна
Інтернет-конференція «Україна та ЄС: можливості та перспективи співпраці» в рамках проекту «Кафедра Жана Моне «Аналіз та застосування європейського досвіду демократії та належного врядування в Україні»

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Інтернет-конференція. 18-19.05.2017-128-131.pdf1.7 MBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.