Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://rp.dsum.edu.ua/handle/123456789/2918
Назва: ІННОВАЦІЙНА КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНІСТЬ В ТУРИСТИЧНІЙ ГАЛУЗІ ГРЕЦІЇ
Автори: Дятлова, Валентина Василівна
Слободяник, Н.І.
Теми: Всесвітня туристична організація
рекреаційні курорти
сервісні інновації
Дата публікації: 25-Oct-2018
Видавництво: Донецький державний університет управління
Бібліографічний опис: Дятлова В.В., Слободяник Н.І., ІННОВАЦІЙНА КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНІСТЬ В ТУРИСТИЧНІЙ ГАЛУЗІ ГРЕЦІЇ Актуальні проблеми зовнішньоекономічної та інноваційної діяльності в умовах інтеграційних та глобалізаційних процесів: матеріали міжнародної науково-практичної інтернет-конференції науковців і студентів (м. Маріуполь, 25 жовтня 2018 р.). Маріуполь: ДонДУУ, 2018. 269 с.
Короткий огляд (реферат): Туризм сьогодні є одним із провідних видів підприємництва і динамічних галузей економіки. За прогнозами Всесвітньої туристичної організації (ВТО), сфера туризму активно розвиватиметься і в майбутньому. Кількість подорожуючих до 2020 року сягне 1,6 млрд. осіб на рік, що означає збільшення туристичних прибуттів у 2,4 рази порівняно з 2000 роком. При цьому прогнозується збільшення доходів від туризму в 2020 році до 2000 млрд. доларів США.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://rp.dsum.edu.ua/handle/123456789/2918
Розташовується у зібраннях:Дятлова Валентина Василівна
Міжнародна науково-практична інтернет-конференція науковців і студентів «Актуальні проблеми зовнішньоекономічної та інноваційної діяльності в умовах інтеграційних та глобалізаційних процесів»

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Dyatlova Slobodyanik INNOVACIJNA KONKURENTOSPROMOZhNIST V TURISTIChNIJ GALUZI GRECIYi.pdf318.14 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.