Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://rp.dsum.edu.ua/handle/123456789/2919
Назва: МЕХАНІЗМ НАДНАЦІОНАЛЬНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ЕКОНОМІЧНИХ ВІДНОСИН: ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИЙ АСПЕКТ
Інші назви: MECHANISM OF SUPRANATIONAL REGULATION OF ECONOMIC RELATIONS: EUROPEAN INTEGRATION ASPECT
Автори: Дятлова, Валентина
Положенцева, Катерина
Теми: наднаціональне регулювання
економічні відносини
євроінтеграційний аспект
Дата публікації: 18-May-2017
Видавництво: Донецький державний університет управління
Бібліографічний опис: Дятлова В. В., Положенцева К. В. Механізм наднаціонального регулювання економічних відносин: євроінтеграційний аспект. Україна та ЄС: можливості та перспективи співпраці: збірник матеріалів, доповідей Інтернет-конференції в рамках проекту «Кафедра Жана Моне «Аналіз та застосування європейського досвіду демократії та належного врядування в Україні», м. Маріуполь, 18-19 травня 2017 р. – Маріуполь: ДонДУУ, 2017.
Короткий огляд (реферат): За останні п’ятдесят років інтеграційні об’єднання стали невід’ємним елементом відносин у світовій економічній системі. Для України є значимою європейська економічна інтеграція як одне з найважливіших явищ сучасної системи господарювання, що обумовлює необхідність вивчення механізмів наднаціонального регулювання у сфері економічних відносин. Вітчизняними вченими приділяється велика увага вивченню різних аспектів євроінтеграції України. Однак, не зважаючи на значну кількість наукових праць, присвячених питанням євроінтеграції, малодослідженим залишається питання щодо застосовуваних механізмів наднаціонального впливу євроінтеграції на економічні відносини України та Європейського Союзу (ЄС), що обумовило мету дослідження.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://rp.dsum.edu.ua/handle/123456789/2919
Розташовується у зібраннях:Дятлова Валентина Василівна
Інтернет-конференція «Україна та ЄС: можливості та перспективи співпраці» в рамках проекту «Кафедра Жана Моне «Аналіз та застосування європейського досвіду демократії та належного врядування в Україні»

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Інтернет-конференція. 18-19.05.2017-131-134.pdf1.15 MBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.