Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://rp.dsum.edu.ua/handle/123456789/2951
Назва: ПОНЯТТЯ ТА СУТНІСТЬ КРИМІНАЛІСТИЧНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ
Автори: Скорик, А.Л.
Бірюков, М.А.
Теми: криміналістична експертиза
протидія злочинності
Дата публікації: 27-Feb-2020
Видавництво: Донецький державний університет управління
Бібліографічний опис: Скорик А.Л., Бірюков М.А. Поняття та сутність криміналістичної експертизи. Теорія і практика судової експертизи і криміналістики: матеріали ІІІ-ої Всеукраїнської науково-практичної конференції (м. Київ, 27 лютого 2020 року). Київ-Маріуполь, 2020.
Короткий огляд (реферат): На нашу думку, судово-експертна діяльність є надзвичайно важливою в кожній демократичній державі. Судова експертиза надає неоціненну допомогу в судочинстві, оскільки висновок експерта є незаперечним доказом у справі будь-якого слідства. Саме вона виступає способом забезпечення гарантії захисту кожного громадянина і населення в цілому. У сучасних умовах розвитку різних сфер життєдіяльності суспільства, саме судова експертиза стала одним із пріоритетних напрямків дослідження. Сьогодення визначає одним із найважливіших завдань України - протидію злочинності, яка включає в себе і правоохоронну діяльність. Таку діяльність вже неможливо уявити без участі професійних судових експертів держави, робота яких сприяє розслідуванню, припинення та недопущенню резонансних злочинів.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://rp.dsum.edu.ua/handle/123456789/2951
Розташовується у зібраннях:II науково-практична інтернет-конференція «Теорія і практика судової експертизи і криміналістики»

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
269-271.pdf152.25 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.