Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://rp.dsum.edu.ua/handle/123456789/2956
Назва: СУДОВА ЕКОНОМІЧНА ЕКСПЕРТИЗА ФІНАНСОВОКРЕДИТНИХ ОПЕРАЦІЙ: ПРЕДМЕТ І ЗАДАЧІ
Автори: Суржик, В.Г.
Гарига, М.М.
Теми: еконгомічна експертиза
банківська діяльность
Дата публікації: 27-Feb-2020
Видавництво: Донецький державний університет управління
Бібліографічний опис: Суржик В.Г., Гарига М.М. Судова експертиза при адміністративних правопорушеннях. Теорія і практика судової експертизи і криміналістики: матеріали ІІІ-ої Всеукраїнської науково-практичної конференції (м. Київ, 27 лютого 2020 року). Київ-Маріуполь, 2020.
Короткий огляд (реферат): У науковій літературі та українському законодавстві судова експертиза розглядається як практична діяльність із застосуванням спеціальних знань, і перш за все як дослідження, яке потребує чіткого визначення предмета, об’єкта та методів його проведення. Основою судової економічної експертизи є спеціальні знання у галузі економіки, яка є материнською наукою й охоплює бухгалтерський облік, фінанси, аналіз господарської діяльності, оподаткування, контроль та інші економічні сфери. У сучасній теорії експертизи (судовій експертології) судова економічна експертиза відноситься до класу судової документалістики і ґрунтується на дослідженні відображення і закономірності утворення в документах інформації щодо господарської та фінансово-економічної діяльності підприємств і організацій всіх форм власності.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://rp.dsum.edu.ua/handle/123456789/2956
Розташовується у зібраннях:II науково-практична інтернет-конференція «Теорія і практика судової експертизи і криміналістики»

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
279-283.pdf183.19 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.