Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://rp.dsum.edu.ua/handle/123456789/2964
Назва: ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ ІДЕНТИФІКАЦІЇ ОСОБИ ЗА МАТЕРАЛАМИ ВІДЕОЗАПИСУ
Автори: Чашницька, Т. Г.
Теми: ідентифікація особи
відеозапис
Дата публікації: 27-Feb-2020
Видавництво: Донецький державний університет управління
Бібліографічний опис: Чашницька Т.Г. Проблемні питання ідентифікації особи за матеріалами відеозапису. Теорія і практика судової експертизи і криміналістики: матеріали ІІІ-ої Всеукраїнської науково-практичної конференції (м. Київ, 27 лютого 2020 року). Київ-Маріуполь, 2020.
Короткий огляд (реферат): За останні роки значно зросла і продовжує зростати кількість судовопортретних експертиз. Це, насамперед, пов’язано з активним впровадженням нових технічних засобів спостереження та відеозйомки з використанням цифрових технологій, їх відносною доступністю. Можливості судово-портретної експертизи базуються на положеннях теорії криміналістичної ідентифікації, анатомії і морфології людини, антропології, судової медицини та фотографії, а також математики.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://rp.dsum.edu.ua/handle/123456789/2964
Розташовується у зібраннях:II науково-практична інтернет-конференція «Теорія і практика судової експертизи і криміналістики»

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
292-294.pdf153.48 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.