Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://rp.dsum.edu.ua/handle/123456789/3040
Назва: НАПРЯМИ УДОСКОНАЛЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО МЕХАНІЗМУ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ОБ’ЄКТАМИ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ
Автори: Нерсесов, Вадим Рафаельович
Теми: інтелектуальна власність
рівноправна наукова політика
Дата публікації: 25-Oct-2018
Видавництво: Донецький державний університет управління
Бібліографічний опис: Нерсесов В.Р., НАПРЯМИ УДОСКОНАЛЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО МЕХАНІЗМУ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ОБ’ЄКТАМИ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ Актуальні проблеми зовнішньоекономічної та інноваційної діяльності в умовах інтеграційних та глобалізаційних процесів: матеріали міжнародної науково-практичної інтернет-конференції науковців і студентів (м. Маріуполь, 25 жовтня 2018 р.). Маріуполь: ДонДУУ, 2018. 269 с.
Короткий огляд (реферат): Для ефективного удосконалення існуючої системи управління інтелектуальною власністю в Україні, необхідно створити організаційну структуру управління інтелектуальною власністю, що відповідає принципам інноваційної економіки України. Автором запропоновано створення спеціалізованого відомства, відповідального за питання управління державної інтелектуальної власності. Але йти до цього необхідно поступово, тим часом формуючи контингент фахівців державних органів, здатних кваліфіковано вирішувати завдання управління інтелектуальною власністю України, який на даний час відсутній.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://rp.dsum.edu.ua/handle/123456789/3040
Розташовується у зібраннях:Міжнародна науково-практична інтернет-конференція науковців і студентів «Актуальні проблеми зовнішньоекономічної та інноваційної діяльності в умовах інтеграційних та глобалізаційних процесів»
Нерсесов Вадим Рафаельович

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Nersesov NAPRYaMI UDOSKONALENNYa ORGANIZACIJNOGO MEHANIZMU DERZhUPR INTELEKTUALNOYi VLASNOSTI.pdf319.63 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.