Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://rp.dsum.edu.ua/handle/123456789/3072
Назва: СУТНІСТЬ, ОСОБЛИВОСТІ І РОЛЬ ПІДСИСТЕМИ "САМОУПРАВЛІННЯ НАВЧАННЯМ" В СИСТЕМІ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ СТУДЕНТІВ ДЕРЖАВНО-УПРАВЛІНСЬКИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ
Автори: Комар, В. Ю.
Теми: самоуправління навчанням
професійна підготовка студентів
державно-управлінська спеціальність
Дата публікації: 20-Apr-2017
Видавництво: Донецький державний університет управління
Бібліографічний опис: Комар В. Ю. СУТНІСТЬ, ОСОБЛИВОСТІ І РОЛЬ ПІДСИСТЕМИ «САМОУПРАВЛІННЯ НАВЧАННЯМ» В СИСТЕМІ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ СТУДЕНТІВ ДЕРЖАВНО-УПРАВЛІНСЬКИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ. Менеджмент освіти в контексті трансформаційних перетворень в суспільстві: матеріали I Міжнародної науково-практичної конференції (м. Маріуполь, 20 квітня 2017 р.). – Ч.1. – Маріуполь, 2017.
Короткий огляд (реферат): В умовах входження вищої освіти, зокрема управлінської до європейського і світового освітнього простору виникає нагальна потреба розвитку підсистеми „самоуправління навчанням” в системі професійної підготовки студентів державно- управлінських спеціальних. Слід враховувати, що в сучасному управлінні на державному, регіональному і на місцевому рівнях, а також безпосередньо на підприємствах, організаціях і установах проходять кардинальні зміни, які суттєво підвищують вимоги до системи професійної підготовки державно-управлінського персоналу, зокрема до підсистеми „самоуправління навчанням”.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://rp.dsum.edu.ua/handle/123456789/3072
Розташовується у зібраннях:I Міжнародна науково-практична конференція «Менеджмент освіти в контексті трансформаційних перетворень в суспільстві»
Комар Юрій Миколайович

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Конференція. 20.04.2017-19-21.pdf386.92 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.