Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://rp.dsum.edu.ua/handle/123456789/3131
Назва: ОБ’ЄДНАННЯ РІЗНИХ ЕКСПОЗИЦІЙ ДЛЯ СТВОРЕННЯ HDR-ЗОБРАЖЕНЬ ЗА ДОПОМОГОЮ ОPЕNCV
Автори: КАСЬЯНЕНКО, І.В.
СЕРГІЄНКО, Анастасія Валентинівна
Теми: HDR-зображення
OpenCV
Дата публікації: 26-Feb-2021
Видавництво: Донецький державний університет управління
Бібліографічний опис: Касьяненко І.В., Сергієнко А.В. Об’єднання різних експозицій для створення HDR-зображень за допомогою OpenCV. Прикладна математика та комп’ютерні науки: матеріали ІІІ Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції (в авторській редакції), м. Маріуполь, 26 лютого 2021 року. – Маріуполь, 2021.
Короткий огляд (реферат): Сьогодні більшість цифрових зображень і пристроїв візуалізації використовують 8 біт на канал, обмежуючи динамічний діапазон приладу двома порядками (фактично 256 рівнів), в той час як людське око може адаптуватися до умов освітлення, мінливих на десять порядків. При зйомці реальної сцени яскраві регіони можуть бути переекспоновані, в той час як темні можуть бути недоекспоновані, тому ми не можемо відобразити всі деталі за допомогою однієї експозиції. HDR-зображення працює зі знімками, які використовують більше 8 біт на канал (зазвичай 32-бітові значення з плаваючою комою), що дозволяє отримати набагато ширший динамічний діапазон.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://rp.dsum.edu.ua/handle/123456789/3131
Розташовується у зібраннях:ІІІ Всеукраїнська «Прикладна математика та комп’ютерні науки».

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
30-32.pdf610.15 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.