Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://rp.dsum.edu.ua/handle/123456789/3180
Назва: РЕЛІГІЙНА ТЕМАТИКА В УКРАЇНСЬКОМУ МЕДІЙНОМУ ПРОСТОРІ В КОНТЕКСТІ ГІБРИДНОЇ ВІЙНИ (ПРАВОСЛАВНИЙ АСПЕКТ)
Автори: Луковенко, Ілля Геннадійович
Теми: релігія
медіа
Дата публікації: 12-Apr-2019
Видавництво: Донецький державний університет управління
Бібліографічний опис: Луковенко Ілля Релігійна тематика в українському медійному просторі в контексті гібридної війни (православний аспект), Медіаосвіта як інструмент розвитку громадянського суспільства в Україні: Матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції (м. Маріуполь, 29 листопада 2019 р., ДонДУУ). Маріуполь: ДонДУУ, 2019. 181 с.
Короткий огляд (реферат): Надання Томосу про автокефалію Православній церкві України у січні 2019 р. (як і весь процес становлення ПЦУ в період, коли він набув активних та зримих форм – починаючи із квітня 2018 р.), стало одним з найпотужніших чинників у гібридній російсько-українській війні. Томос ПЦУ для російських мас-медіа перетворився на одну з найважливіших тем в їх інфомаційній війні проти України. Релігійне унезалежнення України від Росії сприймається як «один з головних фронтів російсько-української війни» [1].
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://rp.dsum.edu.ua/handle/123456789/3180
Розташовується у зібраннях:Всеукраїнська науково-практична конференція «Медіаосвіта як інструмент розвитку громадянського суспільства в Україні»
Луковенко Ілля Геннадійович

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Lukovenko Illya RelIgIyna tematika v ukraYinskomu medIynomu prostorI.pdf350.41 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.