Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://rp.dsum.edu.ua/handle/123456789/341
Назва: ТЕОРЕТИКО-МЕТОДИЧНІ ЗАСАДИ СТАНОВЛЕННЯ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ В УКРАЇНІ
Автори: КОЗАЧЕНКО, Ю.П.
Теми: децентралізація
державні органи влади
громада
проект
реформа
можливість
функції
Дата публікації: 2018
Видавництво: Донецький державний університет управління
Бібліографічний опис: Козаченко Ю. П. ТЕОРЕТИКО-МЕТОДИЧНІ ЗАСАДИ СТАНОВЛЕННЯ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ В УКРАЇНІ. Збірник наукових праць Донецького державного університету управління «Сучасні проблеми державного управління в умовах системних змін». Серія “Державне управління”. Т. ХІХ, вип. 305. – Маріуполь, ДонДУУ, 2018.
Серія/номер: “Державне управління”. Т. ХІХ, вип. 305.;
Короткий огляд (реферат): У статті досліджено теоретико-методичні засади становлення децентралізації, як багатогранного поняття та процесу трансформації відносин між територіальною громадою та державними органами влади на місцях. Було розглянуто процес децентралізації, відносно його цілеспрямованої диспозицію повноважень та ієрархії державних органів влади. Окреслено характерні риси децентралізації в Україні, їх види, що реалізуються на місцях, які використовуються місцевими органами влади. Висвітлено компонування методів управління державними органами влади між такими формами державного управління, як централізація і децентралізація. Окреслено проблематику функціонування державних органів влади на рівні центральних органів влади, де основним пріоритетом має стати мультиканальність вертикальних та горизонтальних зв'язків між державними органами влади, але в межах відповідної територіально-адміністративної одиниці. Зображено різницю процесу реформи децентралізації та його імплементації відносно Україні на відміну від інших європейських країн. Розроблено схему теоретичного підґрунтя становлення децентралізації в Україні. Сформовано висновок щодо теоретико-методичних засад становлення децентралізації в Україні. Висвітлено основні пріоритети сьогодення місцевих територіальних громад, що залежать від території, інфраструктури, фінансової та ресурсної спроможності, та рівня градації громади у спільній кооперації.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://rp.dsum.edu.ua/handle/123456789/341
Розташовується у зібраннях:Збірник наукових праць ДонДУУ

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Збірник ДУ. 2018. 305-74-83.pdf670.05 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.