Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://rp.dsum.edu.ua/handle/123456789/3440
Назва: СУЧАСНІ МОЖЛИВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ МЕТОДУ МОДЕЛЮВАННЯ В КРИМІНАЛІСТИЦІ
Автори: Семенов, Віктор Васильович
Теми: 3D модель місця події
трасологічне дослідження
Дата публікації: 27-Feb-2018
Видавництво: Донецький державний університет управління
Бібліографічний опис: Семенов В.В., СУЧАСНІ МОЖЛИВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ МЕТОДУ МОДЕЛЮВАННЯ В КРИМІНАЛІСТИЦІ Teopiя i пpaктикa cyдoвoï eкcпepтизи i кpимiнaлicтики: мaтepiaли Bceyкpaïнcькoï нayкoвo-пpaктичнoï кoнфepehцiï з нaгoди 85-piччя дoктopa юpидичниx нayк, пpoфecopa Hiни Івaнiвни Климeнкo (м. Киïв, 27 лютoгo 2018 poкy). Киïв-Mapiyпoль : 2018, 412 c.
Короткий огляд (реферат): Прогрес у галузі інформаційних, цифрових, телекомунікаційних технологій приводить до того, що традиційні криміналістичні методи вже не повною мірою задовольняють потреби правоохоронних органів у діяльності з розслідування злочинів. Завдання криміналістики в сучасних умовах обумовлені необхідністю системного криміналістичного забезпечення правоохоронних органів, спрямовані на оптимізацію процесу розкриття й розслідування злочинів та встановлення істини у кримінальному провадженні.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://rp.dsum.edu.ua/handle/123456789/3440
Розташовується у зібраннях:Всеукраїнська науково-практична конференція «Теорія і практика судової експертизи і криміналістики»

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Semenov SUChASNI MOZhLIVOSTI VIKORISTANNYa METODU MODELYuVANNYa.pdf329.57 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.