Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://rp.dsum.edu.ua/handle/123456789/3594
Назва: CОЦІАЛЬНА АДАПТАЦІЯ УЧАСНИКІВ УКРАЇНСЬКО-РОСІЙСЬКОЇ ВІЙНИ НА СХОДІ УКРАЇНИ: ВІТЧИЗНЯНИЙ ТА ЗАРУБІЖНИЙ ДОСВІД
Автори: Ворона, Петро
Теми: соціальна адаптація
посттравматичний стресовий розлад
Дата публікації: 28-Feb-2018
Видавництво: Донецький державний університет управління
Бібліографічний опис: Ворона П., CОЦІАЛЬНА АДАПТАЦІЯ УЧАСНИКІВ УКРАЇНСЬКО-РОСІЙСЬКОЇ ВІЙНИ НА СХОДІ УКРАЇНИ: ВІТЧИЗНЯНИЙ ТА ЗАРУБІЖНИЙ ДОСВІД Психосоціальна підртимка осіб з травмою війни: міжнародний досвід та українські реалії: збірник матеріалів, доповідей Всеукраїнської науково-практичної конференції, м. Маріуполь, 28 лютого 2018 р. – Маріуполь: ДонДУУ, 2018. – 322 с.
Короткий огляд (реферат): Останні роки розвитку української державності принесли нам дуже цінні, але драматично тяжкі життєві уроки. Гібридна війна на Сході, зрежисована і розв’язана путінським режимом, завдає українському суспільству, сім’ям наших співгромадян неповторних втрат. Лише вихідців з Полтавщини за час російської агресії, починаючи від 2014 року, полягло близько 200 осіб бійців та волонтерів – оборонців незалежності і цілісності України. Сотні тисяч наших співгромадян змушені були втікати зі Сходу країни від лихоліття війни з тимчасово окупованих територій.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://rp.dsum.edu.ua/handle/123456789/3594
Розташовується у зібраннях:Всеукраїнська науково-практична конференція «Психосоціальна підтримка осіб з травмою війни: міжнародний досвід та українські реалії»

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Vorona COCIALNA ADAPTACIYa UChASNIKIV UKRAYiNSKO-ROSIJSKOYi VIJNI NA SHODI UKRAYiNI.pdf295.39 kBAdobe PDFПереглянути/відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.